Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Все в одному місці для вдалої риболовлі
0
Мій кошик

Вудилища

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Карпові вудилища купити недорого Україна, Львів
Швидше за все, у вас вже є ідеальна вудка для лову коропа – чудової та часто недооціненої риби серед прісноводних озер та річок.

1) Кращі вудилища та котушки для лову коропа

Найчастіше середній варіант вудлища чудово працює для лову коропа. Тим не менш, завжди є випадки, коли потрібна звичайна комбінація, особливо літальний стрижень, щоб допомогти вам приземлити рибу. Як би там не було, у цій статті обговорюються різні типи вудлищ та котушок для лову коропа і як вони можуть допомогти вам зловити більше риби.

2) Вудилище, що обертається, і котушка для коропової риболовлі

Комбінація вудилища та котушки ідеально підходить для лову коропа в більшості ситуацій. Загалом, прядильні вудилища дуже легкі та зручні вудилища. Сучасні барабани, що обертаються, оснащені чудовими системами перетягування, що дозволяють рибі бігати. Це ідеально підходить для великих трав'янистих місць, де живиться трав'яний короп або серед широко відкритих берегових ліній для інших риб. Середній або легкий барабан, що обертається. Залежно від розміру риби, на яку ви націлюєтеся, ви можете використовувати легку котушку для дрібнішої риби або, очевидно, більшу котушку для більшої риби, наприклад, великого коропа. 7-футовий обертовий стрижень зі швидкою дією. Ковзаючий стрижень завдовжки сім футів, ймовірно, найуніверсальніший стрижень. Швидка дія додасть вам більшу чутливість до відчуття клювання, а також більш швидкі та потужні можливості налаштування гака.

Купити коропові вудилища в інтернет магазині Carp Elite
Карпи розуміють, що вони зачепилися, тому середній коефіцієнт передачі дасть вам ідеальний баланс між наявністю трохи більшої потужності для їх намотування та наявність витонченості, якщо ви хочете використати штучну приманку.

3) Звичайні вудилища та котушки для коропової риболовлі

Коли навколо є корчі - як дерева, що впали, живе коріння дерев, круті уступи і т. д. - звичайна комбінація стрижнів і котушок допоможе вам приземлити більше риби. Причина в тому, що приманка для наживки пропонує більше важелів проти потужної риби, ніж прядильні снасті того самого розміру. Лінія на котушці для наживки намотується паралельно вудлищу, а не намотується навколо барабана, що обертається перпендикулярно, а також сидить поверх котушки, а не зверху. Це дозволяє вам піднімати рибу і не дає їй застрягти у певних місцях.

4) Ідеальне кастингове вудлище для коропа

Як і завжди, розмір необхідної котушки залежить від розміру риби, на яку ви націлюєтеся. Якщо ви прицілюєтеся на дрібного чи середнього коропа на мілководді і хочете отримати додаткову точність стрижня наживки, тоді легка котушка зробить трюк. Якщо ваша мета полягає в тому, щоб витягнути велику рибу з потенційних корчів, тоді буде потрібно середня котушка, щоб ви могли використовувати досить сильну лінію для цього. Жорстке, швидкодіюче вудилище. Використання штанги швидкої дії дасть вам більше чутливості до клювання, а також дасть вам швидший та потужніший зачіп. Котушка для наживки із середнім передатним числом. Знову ж таки, хороше середнє передатне число - ідеальний баланс між більш швидкими передатними відносинами, які надають вам більше витонченості приманками та більш повільних передавальних чисел для більшої потужності.

Карпові вудилища для дальнього занедбання.
Оскільки ця риба любить підводну рослинність і комах, риболовля в очеретах - чудовий спосіб полювати на коропа. Вам не потрібно важке вудлище з тарпоном або щось в цьому роді, але сильне вудлище дозволить вам закинути досить далеко, щоб не налякати рибу. Рибалка на коропа - відмінне проведення часу навіть для вмілих морських рибалок, які хочуть відточити свої навички.

Вгору