Друзі ми  інтернет магазин з 12 літнім стажом, та відкриті для Вас

З кожним днем ми удосконалюємося.

Ми віримо: немає нічого неможливого!

Ми обожнюємо свою роботу і тому у нас все виходить!

Риболовля для нас – це стиль життя!

Поєднуючи любов до карпфішинга, до своєї справи та творчий підхід, ми створили нову платформу для покупок, більш зрозумілу, інформативну та зручну, ніж будь-коли Ви зустрічали в інтернет-магазинах для риболовлі.

Наші цінності – повага та чесність до клієнта.

Друзі!

У нас для Вас є безліч причин, чому варто купувати саме у нас!

Ми знаємо, що в сучасному світі найдорожчий час. Витрачати його на нескінченні походи магазинами – вчорашній день. Ми зібрали для вас все необхідне для вдалої риболовлі!

Ви завжди можете розраховувати на повну та достовірну інформацію з усіх питань, пов'язаних із покупкою товару у нашому інтернет магазині!

Всі Ваші зауваження та побажання враховуються, і ми разом покращуємо роботу та інформативність сайту!

У нашому онлайн магазині ви не знайдете неякісної продукції, ми відсортували найкращі бренди на планеті і розставили все по поличках, полегшивши Ваш вибір і заощадивши Ваш час!

Щільна безперервна робота з клієнтом дозволяє почути конкретні відгуки про реалізовану нами продукцію від реального користувача. Враховуючи суб'єктивність поглядів та особливості товару, ми формуємо базу та збираємо для Вас цінні дані про специфіку роботи насадок та підгодівель у різних регіонах України, паралельно підправляючи та адаптуючи наш асортимент саме для риболовлі в Україні!

У нашому розпорядженні понад сотня позаштатних консультантів із різних регіонів України і не лише. Їхні практичні навички послужили і служать орієнтиром у формуванні асортименту!

Тут найкращі світові бренди з максимальною знижкою!

Свіжий погляд на коропову рибалку дозволив нам запропонувати абсолютно унікальний асортимент найкращих світових брендів.

Ми працюємо з реальним асортиментом, весь товар на сайті під статусом "в наявності" - реально!

На весь товар офіційна гарантія виробника та післягарантійний сервіс!

Найдешевші ціни на продукцію Sportex, Fox, Korda, Nash, Mainline, Kryston, Matrix, Fox Rage, Shimano, Haldorado, HotspotDesign і т.д. - найкращі в Україні.

Бонуси для клієнтів. Ми раді співпрацювати з кожним клієнтом і постійно робимо подарунки для них. Також купивши щось у нашому магазині, Ви автоматично стаєте учасником накопичувальної системи знижок!

Доступ до повної історії всіх замовлень через особистий кабінет користувача!

Все необхідне – в одному місці! Від А до Я - вся абетка карпфішингу тільки у відмінній якості! Величезний вибір якісного обладнання світових брендів. У нас найширша лінійка одягу для коропової риболовлі в Україні!

Тільки у нас ексклюзивна продукція hotspot та фідерна програма Haldorado, аксесуари IHP Carp Company.

Щотижневі поставки продукції світових брендів гарантія того, що вам не доведеться чекати місяцями на новинки. Весь ексклюзив, включаючи лімітовані серії продукції найкращих світових брендів, у нас доступні відразу ж після попадання в ужиток.

Гарантія достовірності

Ми працюємо тільки з оригінальною продукцією та перевіреними постачальниками. Підробки виключено!

Купуйте лише кілька кліків.

У нас Ви робите покупки, не виходячи з дому і не залишаючи улюбленого крісла. Це зручно!

24 години на добу та 7 днів на тиждень ми доступні з будь-якої точки планети, формуйте замовлення прямо на рибалці. У будь-якому місці та у будь-який час!

Це комфортно та безпечно.

Ми виключаємо всі ризики покупок у мережі. До Ваших послуг довідкова підтримка, доставка прямо в руки, післяплата, будь-який з варіантів оплати.

Безпроблемне повернення. Повернути товар у нашому магазині простіше, ніж Ви це уявляєте!

На весь відправлений товар, у разі пошкодження при транспортуванні посилки ми беремо всю відповідальність на себе, таким чином вам не доведеться переживати за цілісність та збереження замовленої продукції.