Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Все в одному місці для вдалої риболовлі
0
Мій кошик

Коропові котушки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Пропонуємо купити недорогі коропові котушки та все для карпфішингу. Найкраща ціна в інтернет-магазині Карп Єліт. У короповому лові зазвичай використовують потужні, силові котушки зі збільшеною шпулею.

Абсолютно будь-яка рибальська котушка зобов'язана мати надійність, проте, запит буде вищим, якщо мова зайде про коропові котушки. Коропові котушки, які ви можете придбати в нашому інтернет-магазині, крім надійної конструкції та налагодженого механізму мають містку шпулю на 200-300м волосіні з діаметром 0,3-0,4мм.

Крім того, бажано наявність додаткової запасної шпулі, її ви можете придбати недорого в нашому інтернет-магазині. Її можна легко поставити у місце лову.

Карпові котушки інтернет магазин Харків
Рейтинг коропових котушок України можна розбити на три сегменти: недорогі, середні, елітні. У нашому каталозі коропових котушок ми зібрали найкращі моделі у співвідношенні ціна/якість.

Байтранер - це спеціальна механічна система, яка призначена для стравлювання волосіні при закритому лісоукладачі, і допомагає врятувати оснастку від урвищ.

Щороку ми вигадуємо нові та вдосконалюємо старі механізми, використовуємо якісніші матеріали, експериментуємо з конструкцією та формою, щоб коропові котушки у Харкові були якісними та недорогими.

Дуже важко підібрати по-справжньому надійну модель, яка коштуватиме витрачених на неї грошей і не зламається після тривалого використання. Тому на допомогу вам наш інтернет-магазин коропових котушок пропонує широкий асортимент коропових котушок України.

Купити корпову котушку Україна.

Використовуючи новітні технології та якісні матеріали, виробнику вдалося створити напрочуд потужний та надійний виріб.

Яким вимогам має відповідати коропова котушка?

У коропових котушок виділяють кілька ключових показників:

надійність;
розмір;
форма шпулі;
передавальне число;
кількість підшипників;
наявність бейтранерної системи.
Ціна коропової котушки
Отже, почнемо з надійності та розміру. У карпфішингу знайшли широке застосування котушки для морської риболовлі, оскільки вони розраховані на великі екземпляри. На великій дистанції та на сильній течії морські моделі дійсно забезпечують рибалці переваги. Але тут важливо розуміти, що снасть насамперед має бути збалансованою, тому котушку потрібно підбирати під тест вудилища. Наступна характеристика – геометрія шпулі.


Зараз у продажу популярні моделі зі зворотним конусом. Але шпуля зі стандартним прямим корпусом здатна збільшити дальність закидання на 10-15%. Далі – передатне число. Для корп'ятників рекомендуються моделі з передоточним числом 4,1:1 та вище. Наступний момент – кількість підшипників. Є думка, що чим більше, тим довше проживе котушка. Але практика показує, що два підшипники у моделі високого класу – це набагато краще, ніж десять у неякісній. І, нарешті, неоднозначний момент у темі карпфішингових котушок. Йдеться про наявність бейтранерної системи. За допомогою особливого важеля бейтранерна система оперативно відключає гальмо. Але у моделей з цією системою є і низка недоліків. По-перше, вони більше важать. По-друге, їх конструкція стає складнішою, але при цьому менш надійною. Крім того, така котушка дорожча коштує.

Підсумовуючи, варто відзначити, що карпфішинг - дуже складний вид лову, тому будь-який рибалка, навіть найдосвідченіший, не застрахований від помилок.

Вгору