Увага! Мінімальна сума замовлення - понад 300 грн.

Способи оплати.

Ми відповідально підходимо до своїх покупців і робимо все для того, щоб процес покупок був максимально зручним і комфортним особисто для Вас!

Вы можете оплатить заказ непосредственно при получении. Для этого во время оформления покупки выберите в качестве способа доставки “Новую Почту”

 

Оплата готівкою

Ви можете сплатити замовлення безпосередньо при отриманні. Для цього, під час оформлення покупки виберіть як спосіб доставки "Нову Пошту" та спосіб оплати, "Оплата при отриманні".


 

 

Оплата онлайн

Ви можете оплатити замовлення онлайн через Приват24 або Monobank. Для цього, під час оформлення покупки виберіть як спосіб доставки “Нову Пошту” та спосіб оплати, "Оплата за реквізитами IBAN"
 

 

Способи доставки.

Здійснюємо доставку до будь-якого населеного пункту України. Вибирайте зручний для Вас спосіб доставки та чекайте на замовлення.

 

При использовании услуг “Новой Почты” срок доставки Вашего заказа до пункта назначения займет от 2-х до 3-х дней. Если Вы успели оформить покупку до 12:00, то мы отправляет заказ перевозчику в тот же день. Вы можете легко отслеживать статус доставки на веб-сайте “Новой почты”.  Также Вы можете оплатить свой заказ наложенным платежом.  Обратите внимание! Посылка бесплатно хранится на почтовом отделении в течение 7 рабочих дней, после истечения этого срока товар отправляется назад к отправителю.  Вы можете оплатить заказ всеми удобными для Вас способами: наличными при получении в почтовом отделении, через сервисы интернет-банкинга (Приват24, Monobank), а также через карты WAYFORPAY (Visa, Терминал, MasterPass, Visa Checkout, Google Pay, Apple Pay).Нова Пошта

При використанні послуг "Нової Пошти" термін доставки Вашого замовлення до пункту призначення займе від 2 до 3 днів. Якщо Ви встигли оформити покупку до 12:00, то ми відправляємо замовлення перевізнику в той же день. Ви можете легко відслідковувати статус доставки на веб-сайті “Нової пошти”.
Також Ви можете оплатити своє замовлення післяплатою.

Зверніть увагу! Надсилання безкоштовно зберігається на поштовому відділенні протягом 7 робочих днів, після закінчення цього терміну товар відправляється назад до відправника.

  • При надсиланні замовлення з роздрібних магазинів України діють стандартні тарифи компанії "Нова пошта": Адреса-відділення "Нова пошта".
  • У вартість доставки додатково включається страховка у розмірі 1% вартості посилки
  • Якщо найбільша сторона посилки більше 120см, посилка не може бути відправлена ​​на відділення з обмеженнями за вагою 5кг, 10кг або 30кг
  • При виборі оплати «накладений платіж» Ви матимете додаткові витрати на цю послугу, а саме 2% від суми замовлення, + 20 грн. Сума послуги входить у вартість замовлення.

Ви можете оплатити замовлення всіма зручними для Вас способами: готівкою при отриманні в поштовому відділенні, через послуги інтернет-банкінгу (Приват24, Monobank), а також через карти WAYFORPAY (Visa, Термінал, MasterPass, Visa Checkout, Google Pay, Apple Pay).
 

Важливо! Детально оглядайте замовлений товар на предмет пошкоджень під час транспортування! Якщо при отриманні товару у відділені транспортної компанії або при доставці товару кур`єром ви не провели огляд товару, ви автоматично відмовляєтесь від претензій щодо пошкоджень та товарного вигляду вашого замовлення.